אודות


גנים - יבוא, שיווק והתקנה של מוצרי איכות ופנאי לחצר ולבית בבעלות פרטית של דקר מילוא. אנו מבטיחים חיסכון של עד 30% מהמחיר המקובל בארץ. משרדינו וחצר תצוגה גדולה ממוקמים בצפון הארץ . הלקוח מוזמן להגיע ,להתרשם ,לבחור ולקבל את המוצר באריזה מקורית המותאמת להובלה בכל רכב פרטי. ניתן לבצע הזמנה טלפונית או באינטרנט ולקבל את המוצר במשלוח או כולל הרכבה בבית הלקוח ע"י מתקין מוסמך שירכיב, יפלס וייתן הוראות שימוש נכון ובטוח למתקן.

אנו מתחייבים לספק את המוצר עד 72 שעות מרגע ביצוע ההזמנה!!! אצלנו בגנים משתדלים להיות אטרקטבים וחדשנים כל השנה בכל המוצרים. מידי יום נבדקים ונערכים בדיקות יסודיות באתרים ובחנויות השונות שמוכרים מוצרים אשר דומים או זהים למוצרים אותם אנחנו מייבאים ומוכרים באתר. כחלק מרצוננו להיות הטובים והזולים ביותר אנו דואגים להיות מעודכנים כל הזמן. כיבואנים וכיד ראשונה לכל המוצרים מה שמאפשר לכם לקנות ישירות מהיבואן ללא פערי תיווך.

גנים מתחייבים גם לשרות הטוב והמהיר ביותר ולספק את המוצרים עד כיומיים מרגע ביצוע ההזמנה. השרות והאחריות על המוצרים השונים ניתנים ע"י חברת גנים ומסופקים מהמלאי עד 3 ימים מרגע ההזמנה.
תקנון האתר
1. כללי
1. האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת על דקר מילוא המתמחה ביבוא , שיווק והתקנה מוצרי איכות לחצר ולבית.
2. לצורך השלמת פעולת הרכישה, יידרש הרוכש למלא פרטים אישיים,
לרבות פרטי הדואר האלקטרוני שלו באתר האינטרנט. מילוי הפרטים הינו תנאי לביצוע פעולת
3. מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת בעמוד המכירה.
4. בעת ביצוע פעולת הרכישה יידרש הרוכש להכניס למערכת פרטים אישיים שלו, לרבות שמו וכתובתו וכן מספר וסוג כרטיס האשראי באמצעותו הוא מבקש לבצע את עסקת הרכישה. גנים לא יהיו אחראים לטעות בביצוע עסקת הרכישה הנובעת מהכנסת פרטים שגויים או פרטים כלשהם על ידי הרוכש למערכת.
5. אספקת המוצר תבוצע לכתובת שתוכנס על ידי הרוכש למערכת, ואליה בלבד.
6. על פי חוק אינך חייב למסור את הפרטים בטופס הרישום ומסירתם תלויה ברצונך בלבד. עם זאת, אם לא מסרת את כל הפרטים המבוקשים תוכל למסור אותם טלפונית במשרדי החברה.
7. פרטי פעולת הרכישה ופרטי הרוכש ישמשו לשימושה הפנימי של גנים בלבד ולא יועברו על ידה לכל גורם אחר, למעט העברת הפרטים לחברת האשראי לשם קבלת אישור לביצוע עסקת
2.מדיניות ביטולים
1.ביטול יתבצע רק במידה והמוצר לא יצא את מחסני גנים.
לאחר יציאת המוצר לא תתאפשר ביטול העסקה, אלא בתוספת עלות המשלוח הלוך וחזור.
2. לקוח יוכל לקבל החזר כספי במידה והמוצר יחזור למחסני חב' גנים על חשבונו תוך כדי שהוא ארוז וסגור באריזתו המקורית בלבד!
כל הסעיפים הנ"ל בכפוף לסעיף 14ג' לעסקאות במכר מרחוק בחוק הגנת הצרכן
3. כל המחירים המוצגים באתר החברה כוללים מע"מ. מחירי המוצרים לא כוללים דמי הובלה או משלוח..

דקר- יבוא, שיווק והתקנה
רח' שוהם 139 מושב ספסופה טלפקס-046987841 נייד-0542204545
Mail-dakarm@gmail.com
www.kbtplay.co.il
www.jumpking.co.il
the smile on the faces says it all